Nem kell meggyőzni egymást. Megérteni igen.

Közös halmaz határokon túl is!

2017/10/20 – Közös Halmaz


Van közös halmazunk külföldi és erdélyi magyar diákokkal is!

A Metropolitan Egyetem „Szervezeti és közéleti kommunikáció” kurzusának vendégei voltunk, ahol arról kérdeztek bennünket, hogy miként juttatjuk el üzeneteinket a diákokhoz és más fontos célcsoportokhoz.

Az órán úgy éreztük, hogy lehet valaki akár portugál, amerikai, erdélyi magyar, német, nigériai, pakisztáni, de a hallgatóság közül mindenki fogékony a megosztottságot oldó kezdeményezésekre, sőt, többen a saját hazájukban is szívesen vennének részt ilyen projektben.

metropolitan1 (2).jpg

metropolitan1 (1).jpg

metropolitan2.jpg

Képek: Orbán Sándor


Támogass minket! – rendszeres támogatás

Havi rendszeres támogatás esetén az alábbi összegekkel tudsz minket segíteni. Az összeg kiválasztása után átirányítunk a PayPal felületére, pár kattintás, és kész is vagy.

Támogass minket! – egyszeri támogatás

Egyszeri támogatás esetén Te határozod meg, pontosan mennyivel kívánsz hozzájárulni céljaink eléréséhez. (Használhatod a PayPal rendszerét vagy saját bankkártyádat is.)

  Vissza a főoldalra